Prestížne ocenenie Certifikát solventnej firmy

Spoločnosť BISO Schrattenecker, s.r.o. obdŕžala prestížne ocenenie Certifikát solventnej firmy.

odeslat přátelům
autor: Garai
publikováno: 5.2.2015

Dňa 8.12.2014 spoločnosť BISO Schrattenecker, s.r.o. obdŕžala prestížne ocenenie – Certifikát solventnej firmy. Získané ocenenie udelené nezávislou nadnárodnou spoločnosťou BISNODE Slovensko, s.r.o. nás zaraďuje medzi solventných, spoľahlivých a serióznych obchodných partnerov.

Cieľom certifikácie je vyzdvihnúť spoločnosti, ktoré spĺňajú prísne ekonomické kritéria, plnia si svoje záväzky a povinnosti podľa etiky podnikania a odlišujú sa od ostatných spoločností, ktoré tak nekonajú.

Certifikát evokuje v očiach ľudí serióznosť a dôveru. Získaním certifikátu solventnej firmy sa ocenená spoločnosť zaraďuje do elitnej skupiny spoločností na Slovensku, ktorú tvorí len 9% zo všetkých firiem na trhu.

Naša spoločnosť sa snaží naplniť svoje heslo „Vždy o krok vpred“ so serióznym prístupom, spoľahlivosťou a solventnosťou.

Táto snaha sa prejavuje v každej oblasti nášho podnikania od obchodnej politiky cez služby zákazníkom po finančnú politiku spoločnosti. Zdravé finančné zázemie spoločnosti je nevyhnutným základom na vytváranie a zabezpečenie stabilných, prosperujúcich obchodných vzťahov v každom segmente národného hospodárstva.

V našom odvetví je zdravo fungujúca spoločnosť základom prosperujúcej dlhodobej spolupráce s našimi zákazníkmi – producentmi v potravinárskom reťazci.

Získaný certifikát zákazníkom garantuje, že spoločnosť BISO Schrattenecker, s.r.o. je silný a seriózny obchodný partner, ktorý dodržiava obchodné podmienky a hrdo sa hlási k dosiahnutým výsledkom.

Ing. Zsolt Garai, finančný manažér

 

Súbory na stiahnutie

Certifikát solventnej firmy - SK

Certifikát solventnej firmy - SK

 


<< späť

 

Kontakt

BISO SCHRATTENECKER s.r.o.

stredisko Hurbanovo, Ul. 1. Mája Hurbanovo,
SK - 947 01 Hurbanovo,
Slovak republic.

telefon: + 421 902 944 273
email: laca@biso.sk

www.bisohurbanovo.sk

Značky, ktoré ponúkame New Holland Maschio Gaspardo krone kverneland Biso yto wtc pisecna stoll laverda McConnel Hatzenbichler Vandaele