Náš obchodný tím "zbrojí" pred Agrosalónom

Produktové školenie Maschio Gaspardo

odeslat přátelům
autor: Václav Štursa ml.
publikováno: 6.3.2015

Obchodný tím BISO sa v dňoch 2.-4.3.2015 zúčastnil produktového školenia Maschio Gaspardo v školiacom stredisku spoločnosti BISO Schrattenecker v Tišnově.

Naši obchodníci sa podrobne zoznámili s produktovým portfóliom Maschio Gaspardo a s novinkami vo výrobnom programe pre rok 2015. Lektorom bol erudovaný a zanietený produkt manager MG pán Marek Valentíny, ktorému za poskytnuté informácie všetci účastníci školenia na záver veľmi krásne poďakovali s prísľubom ich zhodnotenia v samotnej práci v teréne či na výstave Agrosalón Nitra. My všetci pevne veríme, že získané informácie obchodný tím zužitkuje čo najlepšie a svojim zákazníkom podá tie najodbornejšie informácie o produktoch Maschio Gaspardo, pretože našim hlavným cieľom je spokojnosť zákazníka. Všetci návštevníci Agrosalónu sú teda srdečne pozvaní ku nášmu výstavnému stánku BISO Schrattenecker v pavilóne M5 na výstavisku v Nitre alebo ku nášmu výstavnému stánku Maschio Gaspardo.

Kundrata Ľubomír

Stredisko BISO Schrattenecker Banská Bystrica

 

Fotogaléria

 


<< späť

 

Kontakt

BISO SCHRATTENECKER s.r.o.

stredisko Hurbanovo, Ul. 1. Mája Hurbanovo,
SK - 947 01 Hurbanovo,
Slovak republic.

telefon: + 421 902 944 273
email: laca@biso.sk

www.bisohurbanovo.sk

Značky, ktoré ponúkame New Holland Maschio Gaspardo krone kverneland Biso yto wtc pisecna stoll laverda McConnel Hatzenbichler Vandaele