Ocenenie - Bonitný podnik / Pečať bonity

Spoločnosť FARMSYSTEMS s. r. o. obdŕžala prestížne ocenenie Bonitný podnik

odeslat přátelům
autor: Garai
publikováno: 5.2.2015

Dňa 13.11.2014 spoločnosť FARMSYSTEMS s. r. o. obdŕžala prestížne ocenenie – Bonitný podnik. Získané ocenenie udelené Národné informačné stredisko Slovenskej republiky, a.s. nás zaraďuje medzi solventných, spoľahlivých a serióznych obchodných partnerov.

Cieľom hodnotenia je vyzdvihnúť spoločnosti, ktoré spĺňajú prísne ekonomické kritéria, plnia si svoje záväzky a povinnosti podľa etiky podnikania a odlišujú sa od ostatných spoločností, ktoré tak nekonajú.

Certifikát evokuje v očiach ľudí serióznosť a dôveru. Získaním certifikátu solventnej firmy sa ocenená spoločnosť zaraďuje do elitnej skupiny spoločností na Slovensku, ktorú tvorí len 1,2 % zo všetkých hodnotených komerčných subjektov na trhu.
Naša snaha na zdokonaľovanie sa prejavuje v každej oblasti nášho podnikania od obchodnej politiky cez služby zákazníkom po finančnú politiku spoločnosti. Zdravé finančné zázemie spoločnosti je nevyhnutným základom na vytváranie a zabezpečenie stabilných, prosperujúcich obchodných vzťahov v každom segmente národného hospodárstva.

V našom odvetví je zdravo fungujúca spoločnosť základom prosperujúcej dlhodobej spolupráce s našimi zákazníkmi – producentmi v potravinárskom reťazci.

Získaná Pečať bonity zákazníkom garantuje, že spoločnosť FARMSYSTEMS s. r. o. je silný a seriózny obchodný partner, ktorý dodržiava obchodné podmienky a hrdo sa hlási k dosiahnutým výsledkom.

Ing. Zsolt Garai,

finančný manažér spoločnosti BISO Schrattenecker, s.r.o.

 

Súbory na stiahnutie

FARMSYSTEMS - Bonitný podnik

FARMSYSTEMS - Bonitný podnik

 


<< späť

 

Kontakt

BISO SCHRATTENECKER s.r.o.

stredisko Hurbanovo, Ul. 1. Mája Hurbanovo,
SK - 947 01 Hurbanovo,
Slovak republic.

telefon: + 421 902 944 273
email: laca@biso.sk

www.bisohurbanovo.sk

Značky, ktoré ponúkame New Holland Maschio Gaspardo krone kverneland Biso yto wtc pisecna stoll laverda McConnel Hatzenbichler Vandaele