Ďalšia medziriadková plečka mieri k zákazníkovi

Predanie BISO Oborín

Ďalšia medziriadková plečka mieri k zákazníkovi
autor: Editor publikováno: 4.6.2024

Stredisko BISO Oborín s radosťou oznamuje, že práve úspešne zákazníkovi doručili nový poľnohospodársky stroj - Maschio Gaspardo HS - 8-riadkovú plečku s prihnojovaním.

Naše stredisko v Oboríne je tu, aby podporilo našich zákazníkov vo všetkých aspektoch ich poľnohospodárskej činnosti. Sme pripravení poskytnúť odborné poradenstvo a technickú podporu pri výbere, používaní a údržbe poľnohospodárskych strojov. Naším cieľom je nielen dodávať kvalitné produkty, ale aj vytvárať dlhodobé a vzájomne prospešné vzťahy so zákazníkmi.

V prípade záujmu o viac informácií alebo konzultáciu ohľadom našich produktov a služieb nás neváhajte kontaktovať. Sme tu, aby sme Vám pomohli dosiahnuť maximálny úspech vo Vašom poľnohospodárskom podnikaní.

Viac informacií o produkte nájdete tu:
https://www.bisoparts.eu/plecka-s-hydraulickym-sklopnym-ramem-maschio-gaspardo-hs-8/

 

Máte zájem o cenovou nabídku nebo o jiný stroj od společnosti MASCHIO GASPARDO?
Neváhejte nás kontaktovat.

Václav Štursa ml.
kontaktní telefon: +420 606 183 360
email: vaclav.stursa@biso.eu

Další zajímavé články:


PREDVÁDZANIE ROZMETADLA MASCHIO GASPARDO PRIMO EWH ISOTRONIC

Návšteva obchodného tímu spoločnosti BISO Schrattenecker v rumunskom výrobnom závode Maschio Gaspardo v meste Arad, ktorá sa uskutočnila minulý rok, je významným míľnikom v dlhodobej vzájomnej spolupráci.

Pokračování zde.SPOLUPRÁCA, KTORÁ FORMUJE BUDÚCNOSŤ POĽNOHOSPODÁRSTVA

Návšteva obchodného tímu spoločnosti BISO Schrattenecker v rumunskom výrobnom závode Maschio Gaspardo v meste Arad, ktorá sa uskutočnila minulý rok, je významným míľnikom v dlhodobej vzájomnej spolupráci....

Pokračování zde.


ODOVZDANIE STROJA ZÁKAZNÍKOVI: MASCHIO GASPARDO PINOCCHIO 250/5

V uplynulých týden jsme našemu zákazníkovi na středisku BISO Sedlec prědávali profesionální stranový mulčovač Maschio GaspardoNedávno prebehlo úspešné odovzdanie stroja MASCHIO GASPARDO Pinocchio 250/5...

Pokračování zde.