Kverneland TLX GEOSPREAD pre zákazníka

Odovzdanie kotúčového rozmetadla Kverneland TLX GEOSPREAD

Kverneland TLX GEOSPREAD pre zákazníka
autor: vomela publikováno: 5.4.2022

V predošlých dňoch sme odovzdávali zákazníkovi rozmetadlo značky Kverneland. Jednalo sa o model Kverneland TLX GEOSPREAD. Je to elektronicky ovládané rozmetadlo vybavené štyrmi záťažovými senzormi a jedným referenčným senzorom - pre korekcie pri práci na poli - umožňuje váženie aj pri jazde na nerovnom pozemku. Tento stroj je schopný sám vykonávať kalibráciu pri práci po základnom inicializačnom nastavení.

Toto konkrétne rozmetadlo poskytuje základný objem násypky 1875 l, plniacu výšku 123 cm a šírku násypky 290 cm. Objem násypky je možné navýšiť maximálne o 3 nádstavby. Náš zákazník si zvolil jednu nádstavbu objemu násypky, ktorá navýšila objem o 675 l, dokopy teda toto rozmetadlo disponuje objemom 2550 l.

Ako ďalšiu výbavu si zákazník vybral sklopné veko, sadu pre rýchle vyprázdňovanie násypky, sadu reflexných samolepiek, plastové ochranné blatníky, senzor nízkej hladiny v zásobníku a sklopné schody pre uľahčenie prístupu do rozmetadla - montáž možná na obe strany.

Čo sa týka elektroniky, toto rozmetadlo bolo predané s ISOBUS kompatibilným terminálom IsoMatch Tellus Pro pre NON-ISO traktory vrátane pripojovacieho kábla. Ďalšia elektronická výbava k tomuto rozmetadlu - GPS anténa IsoMatch Global 3, GEOControl softvér a softvérová licencia pre terminál Iso Match Tellus pre ovládanie sejacích strojov, rozmetadiel a postrekovačov, SPREADER control software a softvérová licencia pre ISOBUS kompatibilné rozmetadlá.

Viacej informácií o tomto stroji nájdete na:
https://www.bisoeshop.eu/eshop/detail?code=Kverneland+Exacta+TLX+GEOSPREAD

 

 

Společnost BISO SCHRATTENECKER se zabývá prodejem a servisem zemědělské techniky od roku 2008 na území ČR, na území SK od roku 2005. Pro tato územní zastupujeme značky Maschio Gaspardo a Kverneland. Vinařskou techniku máme k dispozici od značek CIMA, LaCruz, MG, Freilauber, Agrofer a BISO WINEBOSS diskové podmítače a radličkové kypřiče. Pro Slovenský trh zastupujeme také traktory značky KUBOTA a Antonio Carraro.

Pro cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat!

Centrála: Václav Štursa ml., +420 606 183 360, info@biso.eu

 

 

Ďalšie zaujímavé články:Európska turné s Kverneland iXdrive S6
V rámci európskeho turné sa v sídle spoločnosti KVERNELAND tento týždeň konala prezentácia nového stroja. Jednalo sa o nový samochodný postrekovač Kverneland iXdrive S6...

 

Pokračování zde.Plytké aj hlboké spracovanie  - ENDURO!

Nový všestranný kultivátor Kverneland Enduro bude tou správnou voľbou pre malé plytké aj hlbšie spracovanie pôdy. Enduro dokonale spracuje pôdu, urovná povrch a...


Pokračování zde.


Balička píce Kverneland 7820
Stroj Kverneland 7820 disponuje samonakládacím mechanismem pro plynulou nakládku a vykládku balíků. Zvedněte balík a zabalte jej během přesunu na úložiště. Balík 7820 umožňuje...

Pokračování zde.