Ocenenie - Bonitný podnik / Pečať bonity

Spoločnosť FARMSYSTEMS s. r. o. obdŕžala prestížne ocenenie Bonitný podnik

odeslat přátelům
autor: Garai
publikováno: 5.2.2015

Dňa 13.11.2014 spoločnosť FARMSYSTEMS s. r. o. obdŕžala prestížne ocenenie – Bonitný podnik. Získané ocenenie udelené Národné informačné stredisko Slovenskej republiky, a.s. nás zaraďuje medzi solventných, spoľahlivých a serióznych obchodných partnerov.

Cieľom hodnotenia je vyzdvihnúť spoločnosti, ktoré spĺňajú prísne ekonomické kritéria, plnia si svoje záväzky a povinnosti podľa etiky podnikania a odlišujú sa od ostatných spoločností, ktoré tak nekonajú.

Certifikát evokuje v očiach ľudí serióznosť a dôveru. Získaním certifikátu solventnej firmy sa ocenená spoločnosť zaraďuje do elitnej skupiny spoločností na Slovensku, ktorú tvorí len 1,2 % zo všetkých hodnotených komerčných subjektov na trhu.
Naša snaha na zdokonaľovanie sa prejavuje v každej oblasti nášho podnikania od obchodnej politiky cez služby zákazníkom po finančnú politiku spoločnosti. Zdravé finančné zázemie spoločnosti je nevyhnutným základom na vytváranie a zabezpečenie stabilných, prosperujúcich obchodných vzťahov v každom segmente národného hospodárstva.

V našom odvetví je zdravo fungujúca spoločnosť základom prosperujúcej dlhodobej spolupráce s našimi zákazníkmi – producentmi v potravinárskom reťazci.

Získaná Pečať bonity zákazníkom garantuje, že spoločnosť FARMSYSTEMS s. r. o. je silný a seriózny obchodný partner, ktorý dodržiava obchodné podmienky a hrdo sa hlási k dosiahnutým výsledkom.

Ing. Zsolt Garai,

finančný manažér spoločnosti BISO Schrattenecker, s.r.o.

 

Súbory na stiahnutie

FARMSYSTEMS - Bonitný podnik

FARMSYSTEMS - Bonitný podnik

 


<< späť

 

Kontakt

BISO SCHRATTENECKER s.r.o.

stredisko Hurbanovo, Ul. 1. Mája Hurbanovo,
SK - 947 01 Hurbanovo,
Slovak republic.

telefon: + 421 902 944 273
email: laca@biso.sk

www.bisohurbanovo.sk

Značky, ktoré ponúkame Biso Kubota New Holland Case IH Steyr Cima LaCruz AC Pellenc Strautmann Maschio Gaspardo kverneland wtc pisecna sukov krone stoll wrag Freilauber unigreen agrofer yto laverda McConnel Hatzenbichler Vandaele