Predvádzali sme rosič CIMA NEW PLUS 50 GOLD

Rosič CIMA v akcii

Predvádzali sme rosič CIMA NEW PLUS 50 GOLD
autor: vomela publikováno: 13.9.2020

Náš zákazník obhospodaruje 10 ha a má vysadený Rizling, Chardonnay, Pinnot noir, Cabernet Sauvignon. Vinohrad má len dva roky a tento rok bude jeho prvý zberový.

V uplynulých dňoch sme boli predvádzať prémiový rosič CIMA, išlo o model NEW PLUS 50 GOLD v 600 L s technológiou LOW VOLUME s Venturiho trubicami. Tento predvádzací model je vybavený postrekovacím systémom TC.2M.2C, ktorý dokáže ošetriť až štyri a pol radu jedným prejazdom.

TC.2M2C ponúka mechanické nastavenie spodných difúzorov a elektromotorom nastaviteľný sklon horných kanónov z pohodlia kabíny.

Prácu s rosičom CIMA si veľmi pochvaľoval, vyhovovalo mu jednoduché nastavenie rosiča. Vďaka žltému disku si mohol nastaviť presnú dávku spotreby vody. Tentokrát sa rozhodol použiť 300 l na jeden hektár.

 

Spokojný bol aj s počtom prejazdov, keďže vďaka postrekovacej hlave TC.2M.2C musel prechádzať len v každom druhom rade a tým si skrátil čas nutný na ošetrenie svojho vinohradu na polovicu a ušetril aj palivo.

Svojím výkonom ho CIMA presvedčila! Chcete sa presvedčiť aj vy? Neváhajte sa na nás obrátiť.

Zistite viac o prémiových rosičoch CIMA: http://www.biso.eu/vsechny-clanky/?f=8

Celú našu ponuku rosičov CIMA nájdete tu.

Centrála: Václav Štursa ml., +420 606 183 360, info@biso.eu

Hurbanovo: Tomáš Bozsóky, +421 911 945 050, bozsoky@biso.sk

 

Další zajímavé články:

Šesť hláv a štyri kanóny: hlava CIMA Multi - Vitis 6
Dnes Vám predstavíme jedno z ďalších jedinečných riešení od talianskeho výrobcu prémiových rosičov CIMA, ktorý je známy svojím individuálnym prístupom ku každému zákazníkovi...

Pokračování zde.

Optimálne riešenie pre úzke vinohrady!
Taliansky výrobca prémiových rosičov CIMA má riešenie aj pre vás! Rosič navrhnutý a vyrobený špeciálne pre francúzsky trh v oblasti Alsaska, kde sa vinič pestuje v úzkych radoch o šírke 150cm...

Pokračování zde.

Vyšší výkon za menej peňazí - to je CIMA
O tom, ako používať menej vody, robiť menej prejazdov na naplnenie nádrže a tým šetriť čas a peniaze s technológiou LOW VOLUME, sme už písali. Vďaka mnohým riešeniam a individuálnemu...

Pokračování zde.