Úplný sortiment kosačiek Kverneland

Kosačka pre každého

odeslat přátelům
autor: vomela
publikováno: 16.7.2020

Kverneland sa vyznačuje kompletným sortimentom kosačiek na rovný povrch s pracovnou šírkou od 1,66 do 9,50 m. Čokoľvek potrebujete na optimalizáciu systému žatvy, máme na tento účel vyrobený stroj na mieru.


Kverneland 5000 M Series – Maximalizácia efektívnosti, rastúca ziskovosť

Riešenia motýľov v pracovnej šírke 8,7 - 9,5 m, prevádzkované s traktormi od 140 hp. S integrovaným parkovacím zariadením pre kompaktné vertikálne skladovanie a k dispozícii s nastaviteľným hydraulickým prítlakom.

Kverneland 2800 M Series – Jednoduchý dizajn, kvalitný výstup

Stredové zavesenie na 2,8 - 4,0 m stroje s vynikajúcou flotáciou pre obmedzené opotrebenie šmyku a maximálnu ochranu strniska. K dispozícii s hydraulickým nastavovaním prítlaku na zem.

Kverneland 2800 F/FS Series - Ak hľadáte sofistikovaný výkon

Čelne nesené žacie stroje 2.8-3.2m sa vyznačujú vynikajúcou schopnosťou kopírovania zeme, ľahkou obsluhou a nízkou hmotnosťou. Navrhnuté pre vertikálny rozsah 640 mm a 17 ° horizontálne prispôsobenie. Model FS má jedinečný aktívne riadený zhŕňač.

Kverneland 2600 M Series – Flexibilné odpruženie, ľahké ovládanie

Kosačky 2.4-3.2m navrhnuté s veľmi flexibilným zavesením na vynikajúce kopírovanie terénu. Spojenie umožňuje kosenie v strmých uhloch alebo v kopcovitých podmienkach.

Kverneland 2500 MH Series – Kvalitné kosenie, hydraulické odpruženie

Kosačky s hydraulickým centrálnym zavesením, ktoré podporujú rýchle prispôsobenie a rovnaký tlak na zem po celej pracovnej šírke 3,2 až 4,0 m.

Zdroj: Kverneland

Další zajímavé články:


Modernizace nesených pluhů Kverneland
Kverneland Group je výrobce zemědělské techniky s dlouhou tradicí. Na začátku to byla malá dílna, v níž zakladatel vyráběl nože a nůžky pro zákazníky z blízkého okolí...

Pokračování zde.


Nesená disková kosa Kverneland radu M
Uvažujete alebo potrebujete novú kosu. Kverneland je tá správna voľba. Vyberte si ponuky tú správnu pre Vaše potreby a podmienky. S Kvernelandom...

Pokračování zde.


Kverneland upravuje přesnost u secích strojů DG
Společnost Kverneland inovovala své secí stroje DG o pracovním záběru 9 a 12 m. Secí stroj DG druhé generace přináší vylepšený mechanizmus sklápění a vylepšené rozložení hmotnosti...

Pokračování zde. 

Video 


 


 

 

Fotogaléria

 


<< späť

 

Kontakt

BISO SCHRATTENECKER s.r.o.

stredisko Hurbanovo, Ul. 1. Mája Hurbanovo,
SK - 947 01 Hurbanovo,
Slovak republic.

telefon: + 421 902 944 273
email: laca@biso.sk

www.bisohurbanovo.sk

Značky, ktoré ponúkame Biso Kubota New Holland Case IH Steyr Cima LaCruz AC Pellenc Strautmann Maschio Gaspardo kverneland wtc pisecna sukov krone stoll wrag Freilauber unigreen agrofer yto laverda McConnel Hatzenbichler Vandaele